• Ereğli Caddesi 58/2 Siteler Altındağ / ANKARA
  • kadim@kadimcamidekorasyon.com

Korkuluk İmalatı

Korkuluk İmalatı

Camiler içerisinde bulunan her bir unsur, dekorasyon aşaması sırasında bu kutsal mekanımızın gerekliliklerine göre tasarlanmalı, yapımı aşamasında bu durum dikkate alınmalı ve süreç bu şekilde tamamlanmalıdır. Gerek cami içerisindekilerin güvenliği, gerekse de göze hoş görünecek bir tasarım ve ince işçiliğin harmanlanması, kuşkusuz zanaatkarlık noktasındaki en önemli hizmettir.
 

Korkuluk mahvili, bir diğer adıyla cami balkon mahvili imalatı da bu önemli hususlar arasındadır. Bilindiği üzere camilerin özellikle yukarı bölümlerinde, hem aşağıdan bakana güzel bir hissiyat uyandıracak, hem de yukarıdaki kişilerin güvenliğini sağlayacak korkuluklar mevcuttur.
 

Korkuluk imalatının önemi, caminin diğer unsurlarına göre düşünüldüğünde daha az gibi görünebilir. Ancak korkulukların göze hoş görünecek ve caminin genel yapısıyla uyumlu bir şekilde tasarlanarak, gerekli özen gösterilerek yapılması önemlidir. Bundan daha önemli bir husus da korkuluk imalatının sağlam yapılmasıdır. Olası bir kazanın daha en başından engellenmesi açısından ciddi önem teşkil eden korkuluklar, işinin ehli tarafından yapılırsa görevini başarıyla yerine getirecektir.
 

Firmamız korkuluk üretimi konusunda da, camiler için verilen hizmetlerin diğerlerinde olduğu gibi, üst düzey bir sorumlulukla hareket eder. Kullanılan tüm malzemeler önceden tek tek kontrol edilir, yapımı ve montajı sırasında sizlerin de istekleri, görüş ve önerileri sonuna kadar dikkate alınır ve en son aşamaya, yani montaj kısmında gelindiğinde ise, montaj titizlikle yapılarak tüm bu süreç tamamlanır.
 

Gerek cami balkonları, gerekse de diğer bölümler için tasarlanmış (veya isteğinize göre tasarlanabilecek, üzerinde çeşitli değişiklikler yapılabilecek olan) korkuluk dekorasyonu için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Böylece birden çok yerle sürekli olarak temasta olarak koordinasyon görevini de üstlenmek zorunda kalmayacaksınız.

Korkuluk İmalatı Resim Galerisi

Web Tasarım : Turna Tasarım ®
Web Tasarım
: Turna Tasarım ®
Telefon Whatsapp Konum
Telefon Whatsapp Konum