• Ereğli Caddesi 58/2 Siteler Altındağ / ANKARA
  • kadim@kadimcamidekorasyon.com

Kürsü İmalatı

Kürsü İmalatı

Cami kürsüsü, hocanın vaaz verdiği bölüm olarak bilinir ve bütün cami cemaatinin dikkati, vaaz sırasında bu kürsüye doğru odaklanır. Hem hocanın vaazı, hem de bu sırada camidekiler içerisinde oluşan birlik beraberlik hissiyatı, onları iyiye ve doğruya teşvik etmeye, gerektiği yerde bir arada olmaya ve maneviyata doğru yönlendirmeye çalışır. Yardımlaşma kültürünü ve dinimizin emrettiği diğer hususları da yerine getirmelerine yardımcı olacak öğütler, işte bu sırada gerçekleşir.

 

Cami içerisinde kullanılacak olan kürsü imalatı ve kürsü dekorasyonu, farklı şekillerde yapılabilmekte ve teslimat tüm bunların sonrasında gerçekleştirilebilmektedir. Genel olarak ya yuvarlak hatlı, ya da daha düz ve sert hatlı, kürsünün bulunduğu yerin dış tarafını kaplamakta olan bir tasarım anlayışı kullanılmaktadır. Bunun dışında caminin büyüklüğü, müştelerimizin isteği gibi durumlara bağlı olarak da kürsünün büyüklüğü konusunda farklı alternatifler gündeme gelebilmektedir. Genel olarak hoca efendinin kalabileceği uzun süreli vaaz verebileceği bir yapı olarak tasarlanır. Değişik renklerde ahşap tasarımı, boyanması gibi hususlar da, yine ışığın kürsünün bulunduğu alana nasıl vurduğu, caminin genel dekorasyonunun nasıl yapıldığı ya da yapılmak istendiği gibi çeşitli ayrıntılı durumlar gözönünde bulundurularak seçilmektedir.
 

Firma olarak, camilere yapılacak her türlü hizmetin, aynı zamanda dinimize yapılmış olan birer hizmet olduğunu da farkındayız. Yaptığımız bütün çalışmaları da bu sorumluluğu taşıdığımızın bilincinde olarak yerine getirmekteyiz. Kürsü imalatının ve dekorasyonunun haricinde düşünülecek olursa eğer, aynı zamanda müezzinlik, minber gibi ürünleri de imal etmekte ve sizlere teslimatını gerçekleştirmekteyiz.
 

Ayrıca toplu siparişler, tek bir ürünün dışında caminin diğer siparişleri için de gereken ayrıntıları almanız için sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Sizlere sadece kürsü dekorasyonuyla değil, diğer ürünlerimizle de yardımcı olmayı kendimize görev addetmekteyiz.

Kürsü İmalatı Resim Galerisi

Web Tasarım : Turna Tasarım ®
Web Tasarım
: Turna Tasarım ®
Telefon Whatsapp Konum
Telefon Whatsapp Konum