• Ereğli Caddesi 58/2 Siteler Altındağ / ANKARA
  • kadim@kadimcamidekorasyon.com

Müezzinlik İmalatı

Müezzinlik İmalatı

İncelikli şekilde yapılan bir işin ne kadar kıymetli olduğunu, bu tarz nadide çalışmaların ne derece güzel göründüğünü hepimiz bilmekteyiz. Aceleyle yapılan işler veya işinin ehli olmayan kişilere yaptırılan çalışmalar, çoğu zaman iyi sonuçlar vermez ve yaşanacak sorunları da artırır.
 

Uzman sanatkarların elinin değmesi, özellikle ahşap, mermer gibi malzemelerden yapılan pek çok ürünün görünüşünü, dışarıya olan etkisini ve oluşturduğu hissiyatı değiştirir. Bir kere imal edilip, alınacak ve uzun yıllar canlılığını ve etkisini koruyarak kullanılmaya devam edilecek her türlü işin de bu tarz alanlarında uzman sanatkarlar ve işinin ehli kişiler tarafından yapılması önemlidir.
 

Maneviyatın en çok önem taşıdığı alanlardan birisi olan cami içerisinde de kullanılan ürünlerin göze hitap etmesi oldukça uygun olacaktır. Bu konudaki ürünlerden birisi de müezzinliktir.
 

Müezzinlik imalatı öncesinde müezzinlik nedir, önce onu inceleyelim. Bilindiği gibi namaz vakitlerini bildirmek ve cemaati camiye, duaya, namaza ve ibadete çağırma görevini üstlenen müezzinler, cami içerisinde de belli bir yere sahiptir ve yaptıkları işin önemi, aynı zamanda sela okumayı da üstlendikleri için oldukça büyüktür ve kıymetlidir. Müezzinlik de cami içerisinde kendisine ayrılan yerin, ahşap ve güzel desenlerle oyulmuş, imal edilmiş bir şekilde çevrelenmiş halidir.
 

Bu yüzden müezzinlik dekorasyonu çalışmalarını oldukça önemsiyor ve buna gereken ilgi ve alakayı göstermeye çalışıyoruz. Ülkemiz içerisinde bulunan camilerin içerisinde bulunan dekorasyona yapacağımız naçizane katkılar, bizi daha da mutlu edecektir.
 

Müezzinlik imalatı yapan firmamız bu konuda en iyi kalitedeki malzemeleri kullanmakta ve oldukça şık, göze hitap eden, caminin kutsaliyetiyle herhangi bir tezatlık barındırmayan tasarımlar kullanarak üretimlerini sürdürmektedir. Yapılan çalışmalar, iç tasarımı oldukça büyük önem ihtiva eden camilerle uyumlu bir şekilde tasarlanır, sipariş alınırken de buna uygun görüşmeler yapılarak, caminin içerisindeki ambiansa uygun bir çalışmanın gerçekleştirilmesi için içerideki tasarımın fotoğraflarına da bakılır. Son karar ise seçim yapılırken sizlere aittir. Çalışmalar sizin modelleri görmeniz, karar vermeniz ve bize gereken talimatı iletmenizin hemen ardından ise hızlıca üretim gerçekleştirilir ve teslimat sorunsuz olarak tamamlanır.

Müezzinlik İmalatı Resim Galerisi

Web Tasarım : Turna Tasarım ®
Web Tasarım
: Turna Tasarım ®
Telefon Whatsapp Konum
Telefon Whatsapp Konum